BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2013, Gegužė

IMK.LT - parodija e-parduotuvei

Šio įrašo tikslas pasidalinti patirtimi perkant imk.lt

Esu pirkęs bent 10 Lietuviškų e-parduotuvių ir jeigu kartais nebuvau visai patenkintas įgytais produktais, tai aptarnavimui tiesiog žavėjausi. Dabar mano anti-tope pirmauja imk.lt , išsstūmę pigu.lt - kurie mano supratimu niekada nėra turėję pigių pasiūlymų (apart motininės kompanijos stumdomų parfumų,kurių neteko man pirkti).

Spėju kad IMK.LT korifėjai mato LT rinką kaip augančią ir besiplečiančią todėl bet kurį pirkėją galima siųsti velniop… Bet pradžiai aš tai padarysiu su imk.lt

Taip. Aš tikrai noriu atsisakyti.

Imk.lt pastangos edukuoti pirkėjus “patariamaisiais” straipsniais buvo savotiškos ir įdomios. Nereikėjo ir iki šiol nereikia ilgai skaityti imk.lt patarimų tekstų ,kad susivoktum jog autorius yra nelabai lietuvių kalbą ir stilistiką įvaldęs mėgėjas, bandantis savo straipsniu suteikti imk.lt vertės. Bet tai jau istorija. Norai suprasti.

Pirkimas imk.lt prasidėjo visai normaliai , kaip ir bet kurioje kitoje e-parduotuvėje penktadienio vakare, o gal net labai vėlai penktadienį.

Ir pirmadienio rytas neatrodė, kad popietė bus nejauki…

Daugiau konkretumo atsirado šiame laiške.

Labiausiai man įstrigo eilutės apie tai kaip “kurjerių tarnyba” atsiųs SMS pranešimą, kur nurodys užsakymo nr. ir telefoną, kuriuo paskambinus bus galima pasirinkti pristatymo laiką.

Pirmadienį neturėjau komforto nieko neveikiant budėti prie telefono ir LAUKTI SMS pranešimo, darbinė aplinka reikalavo išjungti tel. garso signalą. Kai jau vėl galėjau nevaržomai naudotis telefonu, pastebėjau praleistą skambutį, tačiau tada TIKĖJAU kad turiu gauti SMS pranešimą ir to nesureikšminau.

Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo kurjerio “pastangos” prisiskambinti. Įdomios “pastangos”. Vieno skambučio padarymas yra jau pastangos. O jeigu būtų padaryti 2-3 skambučiai? Čia jau būtų kokios ekstremalios pastangos…???

Tad mano užsakytos prekės tiekimas užsibaigė kurjeriui ant laiptinės durų pirmam aukšte pakabinant raštelį,kad buvo bandyta ĮTEIKTI siuntinį…

Paskambinus nurodytu IMK.LT telefonu geraširdis balsas maloniai paaiškino “kad kurjeriai, jokių SMS nesiunčia”. Kai paklausiau kam tada pranešime apie tai rašyti, argumentacija baigėsi.

Viskgi paprašius el.paštu su manim susisiekė savim patenkintas balsas (negeraširdiškas). Kadangi atstovas nesugebėjo prisistatyti ir nenorėjo prisistatyti -vertinu kaip ypatingai mužikiško ir žemo lygio kontoros prisipažinimą savo nelaimėje.

Buvo tikrai smagu girdėti moralizavimą apie tai “kokios čia pas poną problemos, kad ragelio nesugebate pakelti…?”

Va, kaip smagu. Nuo šiol žinokite, jeigu užsisakei IMK.LT pradėk budėti su telefonu. Jokio SMS jie nerašys, ir jokio laiko suderinimo jie nevykdys. Spėk pagauti formulės 1DPD  kurjerį…

DPD kurjerių tarnyba man jau pažįstama iš ankstesnių užsakymų, kaip pvz. perkant iš ypač socialiai atsakingos kompanijos Senukai šaldytuvą į 3aukštą neša vienas vairuotas-ekspeditorius-nešikas.

Bet nuo šiol suprantu kad apjungus IMK.LT +DPD =…..

Tad arogantiškasis balsas pakartojo savo versiją ,kad “DPD SMS žinutės nenueina į Iphone telefonus”. Štai dar viena taisyklė: užsakydami iš IMK.LT patikrinkite savo telefonus, nes jeigu netyčia DPD kurjeris išsiųstų SMS - pristatymo laiko suderinimui -o jūs būsite su Iphone, tai nebegausite pranešimo.

Beje nemokamas patarimas IMK.LT menedžmentui - gal į savo el.pranešimą apie savo puikų aptarnavimą ir t.t. papildyklite tokiu sakiniu: pastaba - SMS į Iphone telefonus gali nenueiti, todėl budėkite ir laukite skambučio nes kurjeris paliks jūsų siuntinį lauke…

Nuo šio įvykio praėjo veik mėnuo, bet per šį laiką vistiek nesupratau kokie yra IMK.LT tokių aukštų aptarnavimo standartų  tikslai? DAr ĮDOMESNIS  yra nenoras prisistatyti pirkėjui kas esi? Išlieka maža ir nereikšminga tačiau finale viska lemianti detalė: su manim kalbėjo mužikiško intelekto IMK.LT savininkas ar mužikas pasivadinęs vadybininku spendžiančiu klientų problemas…? Bet kuriuo atveju jeigu įmanoma rekomenduoju nesinaudoti IMK.LT

Jie visada teisūs, o JŪS nekeliate telefono ragelio, todėl neieškokite čia problemų, patys kalti… va….

Paskutinio laiško IMK.LT gali ir nebesiųsti, požiūris į pirkėją tapo aiškus. Na o tai kas raštu surašyta - pasitvirtino, kad nelaikoma rimtu dokumentu įpareigojančiu bent minimaliai pagarbai perkančiąjam.

Rodyk draugams