BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2011, Gegužė

Sereikiškių parko teniso aikštynas RŪKANTIEMS!!!

Šiandien išnaudojau bičiulio pakvietimą sulošti SEREIKIŠKĖSE.

Kaip puikiai mano automobilio ventiliacines sitemas išvalė AUTOSPA, taip mano plaučiai pasyviai prisigraibė nikotino iš dėdžių pučiamų dūmų kavinėje 2 aukšte. Man kaip NERŪKANČIAM tai buvo šlykštus išbandymas. Dar ir dabar grįžus namo po 2 valandų jaučiu NIKOTINO CIRKULAICIJĄ plaučiuose.

Atėjau pasportuoti, bet deja turėjau kartu traukti giliai į plaučius NIKOTINO DŪMUS.

Kioskelyje aišktyno įėjimo zonoje cigarečių prekyboke nepastebėjau, bet draudimo ženklas buvo tik šunims. Šiaip gal geriau leistų ŠUNIMS įeiti, bet neleistų rūkyti NEŠUNIMS?

Šiaip jeigu kas iš nerūkančių ryšis žaisti Sereikiškėse JOKIU BŪDU nerekomenduoju aikštelės Nr.7 (ir tikėtina aikštelės kitoje kavinės pusėje, priklausomai nuo vėjo).

Ir šiaip man nelabai susiveda šios teniso korporacijos misija, vizija ir veiksmai.

 http://tenisonamai.lt/teniso-aikstynai/sereikiskiu-parko-teniso-aikstynas

nurodantys savo internetinę svetainę kaip http://www.tenisopasaulis.lt/lt/tenisas-teniso-pasaulis. Tad tokiu atveju šių aikštelių šeimininkas yra http://www.tenisopasaulis.lt/

O Teniso pasaulis save vadina “daugiafunkcinis sporto, paslaugų ir SVEIKATINGUMO kompleksas”.

Patarčiau, nepaisant marketingistų patarimų, žodį SVEIKATINGUMO išbraukti, nes cigarečių dūmų prisodrintas teniso kortas (net ir lauke) NĖRA SVEIKATINGUMAS!!!

Rodyk draugams

OMNITEL diskriminacija

Omnis su nauja “kedine” spalva dar sumastė, kad VILNIEČIAI yra the best. Dar kitaip tai vadinama vartotojų diskriminacija. Dabar visi ne-Vilniečiai norintys  su Omniu nutraukti sutartį (pvz. ankščiau laiko),  turi jiems parodyti šią nuotrauką. Jeigu Omnis nesutiks - rašyti skundą lygių galimybių kontrolieriui dėl diskriminacijos remiantis LYGIŲ GALIMYBIŲ ĮSTATYMU. http://www.lygybe.lt/ mvlgk@lrs.lt
Prekių pardavėjo, gamintojo ar paslaugų teikėjo veiksmai pripažįstami pažeidžiančiais lygias galimybes, jeigu dėl asmens amžiaus, lytinės orientacijos, negalios, rasės ar etninės priklausomybės, religijos ar įsitikinimų:
1) sudaromos skirtingos sąlygos gauti tokius pačius gaminius, prekes ir paslaugas, įskaitant aprūpinimą būstu, taikomos skirtingos apmokėjimo sąlygos ar garantijos už tokias pačias ir tokios pačios vertės prekes, paslaugas bei gaminius ar nustatomos skirtingos prekių ir paslaugų pasirinkimo galimybės;
NES MIELI VILNIEČIAI - PIRMAIUSIA JŪS

2) informuojant apie gaminius, prekes ir paslaugas arba reklamuojant jas, formuojama visuomenės nuomonė, kad tam tikro amžiaus, tam tikros lytinės orientacijos, negalios, rasės ar etninės priklausomybės, religijos ar įsitikinimų asmuo yra pranašesnis ar menkesnis už kitą.

(REIKIA SUPRASTI, KAD PIRMIAUSIA VILNIEČIAI, nes jie kažkodėl pranašesni už ne Vilniečius)
 
Plakatas nufotografuotas gegužės 17 dieną Mėnulio stotelėje Vilniuje…

Rodyk draugams

IKI MADA (ir MAXIMA): Blogai su alum šeštadieniais

IKI MADA tęsia savo tradicijas neturėti perkamų prekių savaitgaliais. Parduotuvėje dažnai matosi prekių trūkumas. Kad IKI akcijos yra akims paganyti turbūt jau daugelis įsitikino, bet kad NEAKCIJINIŲ prekių trūksta, tai čia reikia sugebėti. Beje, IKI savo alaus asortimentu yra blogiausias tinklas Lietuvoje. Norėčiau lažintis, kad IKI alaus kategorijos vadovas alaus nevartoja (arba tai nėra jam patinkantis gėrimas). Na, o IKI MADA dar sugeba neturėti reikiamo likučio savaitgaliui…

 

Gerai,kad nors yra RIMI

 

Beje Maxima , vieninteliai ignoruoja šį puikų http://www.vienaspasaulis.lt atradimą ir dar neturi įsivedę šio čekiško alaus.

Beje MAXIMA Akropolyje Vilniuje galėtų savo alaus sekcijas patobulinti ir skirti daugiau praėjimo tarp lentynų ir palečių, nes dabar praėjimas siauriausias koks tik egzistuoja Maxima Akropolyje - alaus skyriuje. Ten gal slapta kamera fiksuoja ar gali 2 alaus mėgėjai prasilenkti? Matosi, kad alaus zona perkrauta Tauro ir niekam tikusio rusiško alaus paletėmis, bet va ko reikia nėra. Dar vienas nemokamas patarimas būtų NEDARYTI PONORO alaus tipo išstatymų. Vadybininko noras 2 alaus rūšimis tamsaus ir šviesaus prekiauti nuo VIENOS paletės yra LABAI BLOGAS SPRENDIMAS!!!! Apie pirkėjus - visiškai negalvojama. Juodas alus niekada nebus parduodamas 50/50 su šviesiu alum, ypač Lietuvoje! 

Tą rodo pirkėjų pasirinkimas paliekant juodo alaus butelius viršuje ir bandant išsilukštenti alų iš apačios…

Rodyk draugams

Santariškės: jeigu gaisras 6 aukšte?

Teko lankytis Santariškių komplekse. Kad gydytojai labai blogi vadybininkai teko dar kartą įsitikinti (nors niekaip nesuprantu, kodėl būtinai viešas paslaugas būtina tiekti labai labai blogai?) Užsiregistravus telefonu paprastai Santariškėse reikia 2-3 mėnesius laukti eilėje. O ką daryti, kai atvykus paskirtu laiku sužinai,kad nesi užrašytas??? O darbuotoja, “primaklinus” jau nebedirba… Registratūroje paprašius pakviesti vadovą, gauni pasiūlymą kreiptis tiesiai į gydytoją… Belaukiant koridoriuje savo ausimis girdėjau ,kai linksmai nusiteikusi į pusiau gydytoją panaši moteriškė 11:40 sušuko “kas pas mane nuo 11:00 laukia?” Tie gydytojai kurie neemigravo ir liko Lietuvoje turi labai platų paklaidos diapozoną. O kai kurie iš vis nesiteikia pasirodyti po pietų pertraukos. Registratūroje “eilinės” moteriškės tiesiog kūnu bando uždengti darbo vietoje nesančias daktarkas - “išėjo į kursus”…

Na o gaisrininkai rodo ypatingą lankstumą, leisdami šešto aukšto raktą nuo avarinio išėjimo per balkoną laikyti PIRMAME aukšte. Tad jeigu gaisras… nubėkite į pirmą aukštą, pasiimkite raktą…tada grįškite į ŠEŠTĄ aukštą ir gelbėkitės. Teko susidurti su gaisrininkais ankščiau. ne visi jų sugeba paaiškinti ką sako jų įstatymai ir raštai bei reikalavimai, bet LABAI GREITAI MOKA IŠRAŠYTI BAUDAS. Neabejoju jeigu tokį pažeidimą rastų ispektorius ne SANTARIŠKĖSE, greitai ir smagiai būtų išrašyta bauda…bet Santariškės… NEBAUDŽIAMA. O jeigu gaisras???

Ta proga fotoreportažas. Grybai randasi miške, o Santariškėse raktai nuo evakuacinio balkono balkono, 1am aukšte…

Be rakto ir išėjimo į evakuacinį balkoną, reiktų šokti iš 6 aukšto, o tai yra maždaug iš…

Rodyk draugams

Ecoservice: atveža švarą, o konteineriai dzin

http://www.ecoservice.lt/lt/ teigia ,kad atveža švarą, bet matosi,kad nieks netikrina “Šiukšlių vaikinų” gabumų tvarkingai pastatyti konteinerius.

Ar kompanijos politika leidžia statyti konteinerius bet kokia kryptimi? Čia tipo patogiau?

 

Rodyk draugams