BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2011, Balandis

DELL Inspiron 15R (N5010) NEPIRKITE jeigu…

-rašysite blogą

-rašysite emailą

-rašysite CV

-rašysite…

 

Žodžiu,jeigu tik rašysite. Šio DELL klaviatūrą yra unikali. Rašydamas turi sekti kiekvieno simbolio pasirodymo vietą ekrane, nes šio DELL klaviatūra mėto kursorių aukštyn, žemyn ..bet kur…etc. Tekstas pradedamas rašyti vienoje eilutėje staiga nušoka į kitą ir t.t.

Ką apie tai sako oficiozai?

Dell Inspiron 15R (N5010) - elegantiškas, aptakių formų dizainas bei šlifuoto metalo paviršius pavers Jūsų kasdieninę veiklą su šiuo kompiuteriu itin maloniu užsiėmimu. Modelyje yra patogi pilno dydžio klaviatūra su skaičiais. Naršykite internete, bendraukite su draugais, tvarkykite reikalus paprastai ir lengvai.

Dell Inspiron - nešiojami kompiuteriai sukurti namų vartotojams, skirti kasdieninei veiklai ir laisvalaikiui. Juose įdiegtos naujausios technologijos už itin patrauklią kainą.

Nerandu nė vienos užuominos, kad klaviatūra nepritaikyta rašymui. O gal reikia suprasti,kad “namų vartotojams, skirti kasdieninei veiklai” DELL’ai nėra skirti klaviatūros naudojimui?

Po truputėlį aiškėja DELL 3 metų garantinis triukas. Nežinau ar ištversiu šias klaviatūros kančias 3 metus. Manau artimiausio mėnesio laikotarpyje kreipsiuosi į pardavėją su tikslu grąžinti pinigus už neveikiantį daiktą.

O šio įrašo tikslas - perspėti naivuolius ( koks buvau aš),kad DELL ir 3 m. garantija yra LABAI BLOGAI.

Nepirkite DELL jeigu planuojate naudoti klaviatūrą!!!!!!!

p.s. pratęsimas iš BAIP neužilgo

Rodyk draugams