BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2010, Liepa

SEB’as po to kai atnaujino informacinę sistemą

Kaip sakė vienas draugas SEB’e po ilgo savaitgalio, masiškai informavus apie visišką neveikimą, idant būtų atnaujinta programa pagaliau matosi ir rezultatai. 

Labai patinka atnaujintas ir pagerintas elektroninio ryšio su klientais pagerinimas.

Kaip smagu, bankas įsipareigoja “atsakymą jums pateiksime internetu arba jūsų nurodytu telefonu”.

Pagalvojau, kad geriau bus jeigu atsakymas bus raštu, nes kaip kitaip įrodysi teisybę. Beje pasirinkimas yra tik vienas variantas - telefonas. Bet aš renkuosi “Internetą”. Tikrai pamenu, kad prieš SEB operaciją, galėjai pasirinkti kaip nori būti informuojamas ir nurodyti el.pašta, ar telefoną ar kaip SEB’as mėgsta “Internetą” :)

Na pagal nutylėjimą, kaip dažniausiai supranta visos sistemos, nenurodžius telefono, turi būti supratimas, kad NORIU atsakymo INTERNETU.

Tačiau deja matau PRIVALOMĄ reikalavimą įvesti telefoną… ir jo neįvedus sistema sako,kad “neteisingas telefono numeris”. Bet aš jo net neįvedinėjau… Tai kaip čia suprasti…?

Bandau dar kartą.

Finalas tampa visiškai neaiškus? Mano pranešimą SEB’as gavo ar net neišsiuntė? Nes net neįvedus telefono numerio, SEB’o naujausios ir pažangiausios informacinės sistemos (kurių programavimui prireikė net 4 ilgojo savaitgalio dienų!!!!) informuoja ,kad “NETEISINGAS TELEFONO NUMERIS”.

Reikia pasveikinti GERIAUSIO METŲ BANKO nominacijos banką su dar viena sėkminga operacija, mažinant nenaudingą komunijaciją su klientais. Aš įsivaizduoju kad IT departamento direktorius tikrai gaus metinį bonusą. Tikslas pasiektas.

Tik dar reiktų mažo pataisymo. Šalia kliento teksto lauko SEB’as turi įrašyti tokią pastabą:

 ATSAKYMĄ JUMS PATEIKSIME TIK TELEFONU KURĮ PRIVALOTE ĮVESTI!!!! IR IŠ VIS GERIAU MUMS NERAŠINĖKITE, O ATVYKITE Į ARTIMIAUSIA KLIENTŲ APTARNAVIMO SKYRIŲ, NORS TAI JUMS IR KAINUOTŲ ( NES MES UŽDARĖME DAUG SKYRIŲ RAJONUOSE)

Ir tada viskas būtų aišku.

p.s.  A.Račas sako “nebeperku Maximoje”, o aš -  ”nebelaikau pinigų SEB’e”

Rodyk draugams