BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2010, Kovas

Suaugusių kortelės EXTRA reketas

Seniai naudoju Labas, neseniai pradėjau naudoti ir EXTRA. Įdomu stebėti šiuos konkurentus. Deja viskas vyksta mano nuomone ne EXTRA naudai. Šiandien pašiurpau gavęs tokio turinio SMS “PAPILDYKITE SAVO SASKAITA 20 LT IKI 2010-04-01 IR GAUKITE SUKAUPTA 13 LT PREMIJA. NEPAPILDZIUS SASKAITOS, SUKAUPTA PREMIJA BUS PANAIKINTA. OMNITEL.”

Žvilgtelėjau į http://www.omnitel.lt/extra/premija/8573 , na tikrai “Nepapildžius sąskaitos per 30d, premija išnyksta”.

Bet deja tokios formuluotės kaip “NEPAPILDZIUS SASKAITOS, SUKAUPTA PREMIJA BUS PANAIKINTA” iš Labas neteko matyti. Ten visada MALONIAI primena, kad “sukaupta premija bus papildyta,kartu su sekančiu papildymu. Beje, prisiminus itin reklamuotos akcijos 20ct premijai už minutę gauti nebuvo užuominų apie 30 dienų ir 20 litų? Savitarnos naujienose, tai taip pat nėra detalizuojama. Klaidinanti reklama???

Beje reiktų Omnitelio prezidentus ir Vice prezidentus informuoti apie netvarką SAVITARNOS psl. Na kad ir Naujienose ir pasiūlymuose iškarto užšifruoti 2 rebusai.

1) skaitant pasiūlymą, kalbėkite su 3 išrinktaisiais iki net iki kitų metų vasaros pabaigos aš suprantu,kad tai bus iki kitų , t.y. 2011 08 30? Pasirodo Omnitel’is turi savo Lietuvių kalbos supratima - Akcija vyksta iki 2010.08.31. Šių metų VASARĄ Omnitel vadina KITŲ METŲ

2)  20 ct Akcija vyksta iki 2010.02.28. Oficialusis  Omnitel psl. http://www.omnitel.lt/extra/premija/8573 rašo, kad Akcija vyksta iki 2010.04.30 Tai kuo tikėti?

Klausimas būtų SAVITARNOS departamento direktoriui, kam tas cirkas su “Naujienomis”? Parodija ir tiek.

Cituoju savitarną

_______________________________________________________________________________________

Naujienos ir pasiūlymai

Kalbėkite su 3 „Išrinktaisiais“ NEMOKAMAI ir NERIBOTAI net iki kitų metų vasaros pabaigos!
Visiems „Omnitel Extra” plano „Praktiškas“ vartotojams pokalbiai su 3 „Išrinktaisias“ nemokami ir neriboti! Savo „Išrinktaisias“ galite pasirinkti bet kuriuos Omnitel, „Omnitel Extra“ ar „Ežio“ paslaugos vartotojus. Akcija vyksta iki 2010.08.31

Premija!
Visi plano „Praktiškas“ vartotojai gauna 20 ct premiją už kiekvieną iš kito Lietuvos mobiliojo ryšio tinklo priimto skambučio minutę! Akcija vyksta iki 2010.02.28
___________________________________________________________________________________________

Beje Omnis turi ir deficitinių prekių. Pvz. jeigu norėtum pasilikti numerį pereidamas iš Omni abonento į Extrą turėtum paprakaituoti ir investuoti ypač LAIKO, kol surastum Omni atstovybę, kuri tokių kortelių turėtų. Paprašius, kad pats skyrius tokių kortelių užsisakytų (atsivežtų), išgirsite atsakymą “ne”. Patys jei norite, tai ir važiuokite ieškotis. Stebiuosi savo kantrybe. Ypač norėčiau pagirti Savanorių pr.16 Vilniuje esančio salono vadybininką, kuris sugebėjo visą valandą maloniai aptarnauti VIENĄ klientą, tuo sudarydamas unikalią progą TĄ PAČIA VALANDĄ praleisti salone su nutraukiančiais OMNI abonentų sutartis klientais ir garsiai padiskuoti ir pamastyti kiek dar Omnitelis temps.

Rodyk draugams