BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2010, Sausis

Ar Centui reikia www.cento.lt ?

Nors Interneto plėtra Lietuvoje atrodo jau perkopė 50% gyventojų, deja kai kurie verslo monstrai vis dar neįvaldo psl. administravimo niuansų. Šiandien buvau suklaidintas www.cento.lt skelbiamų parduotuvių sąrašo. Nuvykęs nurodytu adresu į Medeinos g.8 Cento ten neradau nie iškabų, nei parduotuvės. Visgi priešais esantis Rimi supermarketas matosi davė į kailį “soft diskaunteriui”. Deja informaciją virtualioje erdvėje atlikus pokyčius realybėje neatnaujinama. Tad, UAB Palink vadovams reiktų ištiesų pagalvoti ar šio tipo parduotuvėms reikalingas internetinis psl???

Rodyk draugams

LRT nesuvaldo savo Interneto svetainės

Mėgstu LTV2 kanalą. Todėl kad geri filmai, todėl kad nėra reklamos. Bet savaitgalį pavartęs www.lrt.lt supratau, kad kažkas negerai. Nesinori linkėti nieko bogo, bet man susidaro tokia nuomonė, kad IT skyriaus viršininkas išėjo atostogų, o dėl “etatų mažinimo”, jo niekas nepakeitė.

Viskas prasidėjo nuo to,kad pasidomėjau ar tikrai Sausio 8 d., Penktadienį LRT2 kanalas 0:30 laiku rodys filmo “Raudonmedžio rojus” 1ą seriją. Žvilgterėjau į

 http://www.lrt.lt/schedule.php?d=2010-01-08&c=21717

Tačiau pagal TV Publiką programą LRT2 turi užbaigti “Raudonmedžio Rojaus” 1-ąja serija.

Pagalvojau, ateičiai tikrai praverstų programą sužinoti iš aksto. Pabandžiau užsiprenumeruoti LRT programas http://www.lrt.lt/subscribe/channels.php Maloniai skamba pasiūlymas “Gaukite LRT programą elektroniniu paštu”, bet dar būtų maloniau jeigu jis veiktų. Užpildžius visus prašomus laukus “Robotas” kažkodėl vistiek prašo įvesti savo el.paštą. Darau išvadą, kad gmail.com nėra pripažįstamas kaip el.paštas? Beje pasitikrinkite ir Jūs, gal jūs praeisite LRT testą :) ?

Visiems bėdų nutinka pagalvojau, reikia informuoti redaktorių. Surašiau pranešimą, užpildžiau laukus ,bet ir vėl - “nepavyko nusiųsti”.

 

 p.s. galbūt mano apačioje perteiktas susirašinėjimas nesusijęs su tema, bet arogancijos LRT IT vadovui tikrai netrūksta… Tad gal šios problemos susiję?

Rodyk draugams