BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2009, Spalis

RAMMSTEIN bilietų pirkimas Tiketa.lt / 2dalis

Išaušo rytas ir paaiškėjo tiesa.

SEB’as pinigus nuėmė už 5 bilietus

O Tiketa deja galvoja, kad pardavė tik 1 bilietą:

Ir dar kol panele iš mokamos Tiketa linijos išssiklausinėjo viską ir sugrojo pauzes, dar pusė bilieto kainos išlėkė pro kaminą.

Rubikoninė Zuokinė įmonė Tiketa, nesugeba, nemoka, bet vistiek daro…

Rodyk draugams

RAMMSTEIN bilietų pirkimas Tiketa.lt + SEB anomalijos

Netikėtai vakare sužinojau, kad Rammstein Kovo 5 d koncerto Siemens arenoje bilietai bus parduodami šią naktį nuo 00,01.

Puiku. Pasiruošiau SEB kortelę,miklinau pirštus ir “refreshinau” langą.

Puiku. 00,02 aktyvuojasi eilutė leidžianti pirkti bilietus. Lekiu kaip velnias į priekį rezervuodamas 5 vnt ir artėdamas prie mokamos sumos.

Nieko nuostabaus Tiketa parodo gražų industrinį paveikslą pavadinimu “nesugebu tiek bilietu parduoti, bet vistiek tai darau lūždama, nes man patinka kai mane žagina”

Sugrįžus ir vėl žengus link apmokėjimo, SEB’as visgi atsirado.

Sumokėjus nurodytą suma Tiketa parodė, kad apmokėtas tik 1 bilietas

Ir labai įdomu,kad tokios būsenos kaip “Dal.Apmokėta” nepaaiškina nė vienas Tiketos IŠAIŠKINIMAS.

Pabandžiau pasižiūrėti savo sąskaitą SEB’e, bet deja SEB sistema vėl pademostravo savo mistinius triukus. Suvedus vartototoją ir slaptažodį atsidurdavau savo sąskaitoje, bet vėliaus spaudžiant bet kurį meniu punktą sistema mane vėl išmezdavo iš sąskaitos. Taip bandžiau pasitikrinti sąskaitą 5 kartus, deja nesėkmingai. Tuo pačiu nebuvo perspėjimo,kad vedu neteisingą slaptažodį ar panašiai. Praėjusią savaitę jau buvau netyčia suvedęs blogai kodus ir žinau,koks pranešimas tada pasirodo - ” tris kartus blogai įvedėte vardą arba slaptažodį”. Deja šį kartą tokio pranešimo nebuvo. Didelis “dėkui” SEB už “bendradarbiavimą”, įdomu kiek dar kantrybės turėsiu šiam “partneriui”? Negalėdamas pasitikrinti nuskaitytos sumos, nesupratau ar pirkti  bilietus iš naujo, ar netikėti TIKETOS pasakojimu,kad perkant 5 bilietus nusipirkau tik 1 vnt.

“Šaunuoliai” SEB ir TIKETA! Taip ir toliau, vaidinkite kad galite to ko nesugebate, klientams tai tikrai “patinka”!

Rodyk draugams

Žalgirio judėjime parsidavėlis Jakavonis?

Kažkas su revoliuciniais judėjimas Lietuvoje yra negerai. Greičiausiai trūksta naujų didvyrių, todėl surenkami “seni”, jau buvę “seimo nariai”, neišrinkti į naują kadenciją, todėl bet kuria kaina bandantys sugrįžti į politika, net nesvarbu kokia kaina, po kokia  vėliava. Nepaisant , tikėtinų geranoriškų Respublikos, Pūko ir Čilinsko idėjų kurti Žalgirio judėjimą, matau didelį akibrokštą, p.Jakavonį.

Priminsiu Jakavonis būdamas seimo nariu Balsavo už garsujį LEO įstatymą.Nepaisant ,kad tuo metu jo žmona dirbo VP (Maxima)  dukterinėje įmonėje, nuo balsavimo jis nenusišalino ir drąsiai balsavo UŽ.

Pabandęs patekti į 2009 m seimą ne visai gražiu būdu, suradęs  ir įregistravęs “netikrą” KAŠĖTA, savo konkurento jis vistiek neįveikė. Buvo tik 2as ar 3ias. Ir nepadėjo nei PAGONIO veikla, nei DZŪKAS už švarią gamtą EU akcijos.

Man sunku patikėti, Čilinskas kuris iki šiol komentuoja LEO aferą, toleruoja šalia savęs Žalgirio judėjime matyti šią marginalinę asmenybę, kuri balsavo UŽ LEO?!!

Tokiu atveju ponai, toliau kurkite Žalgirį, dar vieną “opozicinį” judėjimą ir gal pakvieskite daugiau 2008 m. baigusių karjeras seime parlamentarų ir ypač tų kurie balsavo UŽ LEO, o šiandien - jau UŽ ŽALGIRĮ ir PRIEŠ LEO.

Gėda.  no comments

Rodyk draugams