BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2008, Balandis

Kaip VĖSAITE bandė apginti KIRKILO ir maximos benkartą LEO

Žinių radijas. 20,00. Laida kartojama. Tikėtina,kad ir Socdemų Marytė Melnikaitė - jau klauso savo nusišnekėjimų ir jos verkiantis balsas pradeda raudoti tikrom ašarom. Paklausyk Birute ( kaip dainavo Punk’ai : ir niekas nežinojo,kad Biiiiiiiiruuuuuuuuuuuuuutėėėėėėėėėėėėėėėėėė, buvo prostitutė…, bet gal čia ne apie Vėsaitę?)


Ko vertas Vesaitės atsakymas i klausimą -   kodėl be konkurso? Kodėl neskaidriai? Kodėl vienas dalyvis? - Čia opozicija prieš rinkimus…


Toliau galima nebeklausyti - Socdemu partijos Vicepirmininkė neturi argumentu, neturi atsakymu. Ir ne tik kad neturi atsakymų, bet elementariai,net negirdi klausimų. Mokykloje tokią mokinukę iškarto sodintų mokytojas ir pasakytų,kad ne to klausė. Audrys Antanaitis - kantriai laukė atsakymo…


Visgi gražu stebėti SOCDEMŲ konvulsijas. Ypač kai nekompetetingos moteriškės bando savo laidotuvių balso tonu krepti klausimus į lankas savo raudomis.


Kirkilas jau permiegojo su mergina vardu MAxima tad galėtu pasimokyti iš nuotakos patėvio NACIONALINIO INVESTUOTOJO pasimokyti - keisti arklius įtrigusius baloje.


Kai Marcinkevičius praradęs savitvardą per jam palankų TV forumą pradėjo klykti “neskaičiuokite ne savo pinigų” - VPM protas Nerka Numavičius suprato,kad reikia statyti intelektualesnį “speakerį” Staškevičių,kuris atbuvęs bausmės “sroką” vaistinėje -neturintis emocinio prisirišimo ( ta prasme Akcijų???) su elektrinę puolė darbuotis su triguba ( XXX?) jėga. 


Tad Kirkilai ( sugadinęs tokį gerą Lietuvišką vardą - lažinamės šiais metais naujagimių šiuo vardu nebus) - jei dar nori surinkti į gelbėjimo valtelę, iš skestančių SOCDEMŲ garlaivio į ateinančiu rinkimus leisk į radijo laidas partorgą Česką - kuris moka šypsodamasis ir žiūrėdamas į akis čia pat kasti duobę…, bet mulkinimo meną įvardijęs smarkiai. Kai kas savo prisiminimuose parodo tikrąjį Českos veidą,kuris nuo Radioshow prototipo Senio ne daugir atsilieka… 


 


 

Rodyk draugams

SEB’o aptarnavimo standartai

Šį mėnesį rekomenduoju nesinaudoti SEB’o Naugarduko skyriaus paslaugomis, nes iškilus problemomis ir bandant kalbėti su šio padalinio vadovais - pavaldinės mergaitės išssigandusios tvirtina , kad vadovas atostogauja ir niekas nepavaduoja vadovo.


SEB’a mano pažįstama apibūdino kaip VP - prekyboje, arba Cili - maitinime. Manau taikliai patebeta, nes bardakas akivaizdus.


Paskutini kartą SEB’e teko lankytis atsiimant Laisvalaikio kortelę paskutinį penktadienį ( laibai įdomu, bet apie jokias MAXIMAS, Senukus, Korteles sutartyje neklabama, bet apei tai kada nors vėliau).


Drąsi mergina, nes neprisisegusi vardo ir pavardės, ėmėsi mane “aptarnauti”. Įtariu jos mam, ar minimum bobutė buvo taip pat tarnautojos, nes net akivaizdžiai aptarnaujant “pro šalį” ji buvo išdidi ir nepalenkiama.


Taigi Mergina oriai paprašė 150 LT, nors turint seną kortelę, kurios anketoje net reikia nurodyti numerį - kaina 75 LT. Paklausus iš kur ji tokią sumą ištraukė - ji net nesuabejojus ištraukė banko kortelių įkainių lankstinuką. Jai net nepadejo mano loginis aiskinimas - kad dar nera praeje metai kai pradetos platinti SEB-Laisvalaikio korteles - tai is kur ji gali gauti tokiukorteliu - jau su pasibaigusiu galiojimu???


Juk cia ne banko kortele - net neabejodama savo teisumu - bande sutriuskinti mane mergina. Kilo mazas triuksmelis. Isismarkavusios SEB darbuotojos koleges ispletusios akis stebejo - mažąją didvyrę - nesant banko padalinio vadovo narsiai kovojančią…


Netrukus pribegusios mergaites visgi apramino “revoliuciuoniere”. Bet jau buvo velu - tada jau as tapau revoliucionierius ir isejau lauk. Neuzilgo sulaukiau skambucio - kad NESUMOKEJAU. Nuskaiciuiokite nuo saskaitos - pasiuliau ir kita ragelio puse apsidziuge isgirdusi sprendima.


Beje net elektroninis laikrodis cia 10 minuciu veluoja ( gerai klientams!!!!)


Ir valytoja jau 17.55 grumodama sepeciu drasiai pradeda valyti sale dar neissiskirscius lankytojams.


Gerai ,kad ji nepraso sukelti koju virs kedziu,kad jai netrukdyti… 


SEB Naugarduko skyriuje BALANDZIO menesis skelbiamas bardako menesiu!

Rodyk draugams

SEB’as geriausias metu bankas bando atsakyti i klausimus apie paslaugas telefonu

SEB'as mano nuomone vis labiau panašėja į sukčių kontorą, negu į banką. Pasistengsiu pagrįsti šią nuomonę.


Kadangi SEB'as siūlo tokią paslauga , kaip mobilios bankininkystes paslaugos,prisiminiau kad gyvename 21 amžiuje ir stipriai ja susidomėjau: 


Deja banko techninės galimybės pasirodė,daug silpnesnės negu konstatuojamos. SMS žinutės ateidavo su neteisingu likučiu ir nežinia kurios dienos vykdytų atsiskaitymų nuskaitymais.


Bankui - jo sistema buvo išsiųsti klausimai:


  


IR


 Ir atejo savaite LAUKTI atsakymai:


  


Aš visgi nesuprantu ir drįstu teigti ,kad SEB'as jau ištiesų nežino kas vyjsta pas jį sistemoje.


Pabandysiu reziumuoti bendravimo su SEB'o atstovu “susikalbėjimą”.


1) aš klausiau - kam siunčiami pranešimai už laikotarpius - kurie manęs nedomina, atsakymo nesupratau. Techninės banko galimybės ir negalimybės turėtų likti man neįdomios, nes aš užsakau paslaugą - kurį apibūdinama kaip VISAPUSIŠKA INFORMACIJA apie banko SĄSKAITĄ.


2) aš klausiau kodėl NETEISINGAI nurodomas likutis? Bet atsakymas buvo - “tačiau operacijos suma pateikiama teisinga”. Net nesinori galvoti,kas per nevisprotis sėdi prie atsakymų rašymo mašinos.


3) aš klausiau - ar už neteisingos informacijos SMS vistiek bus imamas mokestis? Atsakyta nebuvo. Tačiau nuo sąskaitos pinigai buvo nuskaičiuoti.4) aš klausiau - kodel operatorė skambinant 1528 prašo slaptažodžio iš skaičių, jeigu aš jš esu sudaręs iš skaičių ir raidžių?


SEB'as nurodo ieškoti teisybės čia: 


ir koks gi paaiškinimas? 


Ar visi supratote? NAUJĄJĮ SLAPTAŽODĮ TURI SUDARYTI NE MAŽIAU KAIP 6 SIMBOLIAI.


O simboliai - tai yra - skaičiai, raidės etc.


Bankas juk neprašo įvesti skaičių…, tačiau operatorė - klausiant jos telefonu 1528 - to reikalauja…


Klausi SEB'o - kiek bus 2×2, bankas atsako - bus “geltona”…


Be komentarų - SEB'as tikrai geriausias bankas!!!!!


O sarkastiškiausiai banko pisoriaus rašliavoje skamba paskutiniai žodžiai - DŽIAUGIAMĖS KAD RENKATĖS SEB banką, įdomu iš kur tas džiaugsmas…

Rodyk draugams