BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2008, Kovas

PAVYZDINIS APTARNAVIMAS EUROPOJE -Sauliaus ir Vido drabuziu taisymas

Šiandien turėjau Mados ir Stiliaus sostinėje - Europoje patirti nepakartojamo aptarnavimo žavesį.


Nors esu dėkingas BALTMAN už tai kad parinko kostiumą, negaliu nepriekaištauti už tai kad mane nusiuntė į 3iame aukšte esančią :Kadangi nei Sauliaus , nei Vido nesutikau kostiumo patrumpinimą atidaviau neprisistačiusiai darbuotojai.


Gaila,kad nuvijau savo negerą nuojautą šalin, jau tada kai ką tik Baltmano konsultantų išmokytas apie švarko ilgį turėjau atremti siuvėjos norą nurėžti viską 5 cm trumpiau. Tai buvo signalas - kad “reikia rinktis žaislus ir eiti į kitą smėlio dėžę”.


Vėliau susigriebiau - kad buvau per super-geras-klientas ir sutikau su 9 dienų terminu, bet galvojau bus geriau.


Taigi nurodytu kvite laiku (o tiksliau vėluodamas trim valandomis 20:10) atvykstu atsiimti adata ir žirklėmis pakoreguoto pirkinio.


Pasiblaškiusi ir neradusi , ką atiduoti viena iš moterų nubėga ant darbastalio ir numeta čekį. Vėliau pribėga kita moteris -  spėju viršininkė - ir nieko nekalbėdama į mane žiūri išplėstom akim iš ko suprantu,kad kažkuo esu kaltinamas, kažką turėčiau suvokti ir suprasti pats. Bandau klausti ar kas yra negerai? Gaunu efektyvų atsakymą: DAR LIKO SAGOS.


Kadangi bendravimas darosi ypatingai “šiltas” bandau paklausti ar negalima buvo paskambinus/ parašius pasakyti/parašyti ,kad atvykčiau kitą dieną ar vėliau šią dieną?


Bandau suvokti, kam čekyje yra įrašomas telefonas…


Kaip tarpinį variantą nepatogumui išspręsti klausiu ar galėsiu mokėti 20 litų mažiau - atsakymą gaunu dar efektyvesnį - GALĖSITE VISAI NEMOKĖTI! PALAUKITE 10 MINUČIŲ.


20.50 val ( 10 min +30 min papildomo laukimo) pagaliau kostiumas išnešamas iš operacinės. Aš puikiai suprantu ,kad apie siuvimo kokybę - kai klientas trepsi, o jis dar nebaigtas ir yra skubama - jau net nereikia kalbėti. Tada jau nereikia kokybės, jau daroma ,kad tik padaryti ir “tasai” atšoktų nuo mūsų.


Nekantriai žiūriu į kasos aparato mušamą čekį ir visgi nustembu ,kad pažado “GALĖSITE VISAI NEMOKĖTI” - nebėra, čekis išmuštas - 80 LT. Nežinau kodėl buvo mesta frazė galėjimą visai nemokėti.


Dar bandau paklausti ar poniai šioje situacijoje viskas atrodo normaliai, bet jos atsakymas reziumuoja visą situaciją - EIKIT SKŲSTIS!!!! IMKIT IT KVITĄ DAR!!!!


Kvito Nr. 000014, laikas 20:52Kur turėčiau skųstis? Pas Saulių? Ar pas Vidą?  Kryptis nebuvo nurodyta, bet balso tembras išdavė,kad toks buvau jau ne pirmas sunervinęs moteriškę, kuriai vėl kažkoks atėjęs “kažkuo” nepatenkintas …etc. 


Visgi pažiūrėkime kaip EUROPA apibūdina artelę?


Bet realybe kita.


Jeigu prie kelnių palenkimo pridėsime rankovių patrumpinimą gausime  9 dienų ir dar beveik 4 valandų bonusą.


 


Siūlau pažvelgti kaip Saulius ir Vidas patys vertina savo klientus savo svetainėje? 


Klientų laiko vertinimas yra pakankamai stipriai išreikštas skyrelyje “Apie mus”


 Pakalbėjus apie Sauliaus ir Vido virtualaus pasaulio svajones ir karčią realybę, kurios išvados veda prie to ,kad nepaisant globalaus tinklo Akropoliuose, Mandarinuose, MAXIMOSE etc - ten niekada negrįšiu ir NIEKAM to nerekomenduosiu ( turbut ta ir darau jau 5 minutes ;).


Ypač kai yra alternatyva - kur nėra nurodyta kiek minučių užima kelnių trumpinimas - bet visada viskas padaroma laiku.


 


 


P.S. Pabaigai Europos prekybos centro vadovei turiu keletą klausimų:1) kodėl turėdami tokį tikslą:


„Europa“ - tai mada ir stilius. Tai dinamiška elegancija, komfortas ir jaukumas. Naujajame Vilniaus centre po stikliniu skliautu įsikūręs forumas sukurtas Jums. Jums stiebiasi gyvų gėlių oazės ir trykšta fontanai, švyti dangaus žydrynė ir spindi žvaigždės. 21 tūkstantis kvadratinių metrų Jūsų.”


toleruojate  nuomininkų  elgesį demonstruoti nepagarbą, grubumą, “teisumą” ir kitas mužikiškas vertybes?


Leidžiate jiems elgtis kaip nori? Žeminti ir t.t. 


2) Ar jums nekeista, kad Jūsų nuomininkai Saulius ir Vidas kvituose reklamuoja AKROPOLY? Nes Europoje pasinaudojus paslaugomis pas Saulių ir Vidą visgi kviečiama į Akropolį? 


 

Rodyk draugams

Lietuviams reikia didelio ADVERTISEMENT’o INBOX.LT

Džiugu matyti konkurenciją gmail.com tarnybai, bet šlykštu matyti kaip iškarto parašius bandyminį laišką tau pradedama knisti smegenis ADVERTISEMENT’u.Bjauru kai tai daroma taip nesubtiliai. Toks jausmas, kad jeigu pavadinsi “Reklama” tai išsibėgios visi klientai?


Nepaisant,kad dažnai nepritariu protestuojantiems kalbininkams - pritariu jų misijai - jeigu jau LIETUVIAMS reikia DIDELĖS PAŠTO DĖŽUTĖS - tai tuo pačiu jiems reikia ir REKLAMOS,o ne “advertisemento”.


Jeigu visgi išliktų noras ADVERTISEMENT’UOTI - siūlyčiau keisti šūkį - Lietuviams reikia didelio EMAILO.


Na tikrai - kažkokia klaikuma. Kaip teisingai pastebėjo IŠJUNK ŠVIESĄ (albume Deficitas, sarkastiškoje dainelėje - popierinė žvaigždė):


DEBILIZMO EPOCHA SENIAI PRASIDĖJO - KAI MIESTIEČIUS KAIMIEČIAI PRODIUSUOTI PRADĖJO

Rodyk draugams

SEB’o slaptažodžių valdymas

SEB’o sugebėjimai dirbti su mažmenine bankininkyste jau seniai nebestina. Paskutinis susidūrimas su SEB’u buvo pakankamai įdomus mano draugam ,tad gal ir tau prašalaiti iš BLOGERIŲ šalies bus įdomu ;)


Neveltui skundžiausi slaptažodžių monopolija ir įsigalėjimu.  Kaip ir reikėjo tikėtis - rečiau naudojamas SEB’o e-saskaitos kodą pamečiau. Skambinu šeštadienį operatorei - ji klausia manęs slaptažodžio. Aš jį pasakau. O ji vėl man atsako - ne, ne, sakykite skaičius. Va čia ir yra įdomus atradimas. Bankas nėra niekur net mažiausiom raidėm informavęs klientų, kad slaptažodį reikia susigalvoti TIK kaip skaičių kombinaciją. Jeigu bus nors viena raidė - stebuklingoji operatorė negalės jokiu būdu jums pagelbėti. Apmaudu dar ir todėl ,kad operatorė tokiu ryžtingu balsu iš manęs pareikalavo SKAIČIŲ - kad aš net pora dienų bandžiau prisiminti,kada esu įvedęs/keitęs savo kodus į skaičius.


O kadangi SEB’as toks “į klientą orientuotas bankas -kad “dirba” ir savaitgaliais, tad reikėjo laukti iki pirmadienio 9,00, kol jų atsidarys kontora galinti išspręsti nesklandumus. Dar įdomus momentas - kad SEB’as net Vilniaus Akropolyje nedirba, nors - DNB NORD dirba. Tai dar vienas įrodymas, kad SEB’ui klientų nereikia. O vat klientams kažkodėl vis dar reikia SEB’o - ir aš pats to pvz. :(Rodyk draugams

STATOIL’o bandymai kurti ATEITI

Statoilas - kurio klientas priverstinai esu -dėl darbinių santykių netyčia tapo mano stebėjimų objektų ypač stebint DIEGIAMAS naujoves, kadangi klientų aptarnavimo gerinimas labai aktuali tema.


Pirmą kartą - automatinę apmokėjimo dėžę pamačiau Statoil - Seimas degalinėje. Nudžiugino išsamiintrukcija, kurią godžiai puoliau skaityti ir … kelias sekundes pamastęs nutarioau sau įodyti,kad galiu šia baisia mašina pasinaudoti ir aš. Įdėjau kortele ,nuspaudžiau viską ką reikią, įstačiau 5 ****oletą į baką. Toliau prsidėjo nesklandumai - robotas man pasiūlė piltis iš 6 ****oleto, nors toje pusėje net nebuvo kito automobilio. Kai nuėjau  atsiskaityti tarnautojai truputėlį žiūrėjo į mane kaip ufonautą, nes nesuprato ko aš klausiu. Galutinis sprendimas buvo - mokėkite TRADICIŠKAI. Tad Statoilo pardavėjai tikria geri žmonės - jie dabar kabo Savanorių prospekte, kalba per radiją,jie tau gali padėti įsipilti aušunimo skystį ir…aspimokėti už kurą - tradiciškai.


Antrą kartą - apmokėjimo mašiną pamačiau tada - kai jau buvau užsipylęs kuro nemokėdamas kortele ir pagalvojau eikite jūs po velnių. KORPORACINIS susikalbėjimas tarp dešinės ir kairės. Supratau - kad automatų sustatymas buvo VRS kameros efektas, tik deja nebetransliuojamas per TV.


Išvada - Statoilo galvos bando įdiegti automatinį apmokėjimą - be kadangi neturi palaikymo nei iš pardavėjų, nei iš montavimo -techninio tiekimo specialistų, nei iš vairuotojų - nes visgi paaškinimo esant nesusipratimui irgi nėra, o kainet vairuotojas ir labai nori naudotis kosmine technologija - jos nepamato - nes aparatai sustatytiten , kur niekada joks vairuotojas neis - SEKASI SMARKIAI SUNKIAI. Arba visai nesiseka - nes aparatų visai nematau net senose vietose.


Blogiausia yra tai,kad naudinga ir gera mintis yra sužlugdoma pačių diegėjų NEPROFESIONALUMO. Aiškiai neįtraukaint ir visos komandos ( kitų grandžių) , tad nepavykusio projekto autorius turėtų galėtis neįsėdęs į draugo mašiną ir nepastebėjęs jo bent pora užpilymų, kad suprastų kaip viskas turėtų vykti iš tiesų.

Rodyk draugams

Beprotiški Passwordu trūkumai -privalumų nerandu

Gal kas turite pasiulymą kaip prisiminti visus reikalingus slaptažodžius?


Viskas klostėsi visai neblogai ir galima buvo gyventi su vienu ar dviem slaptažodžiais kol IT programų minties galiūnai neišvystė tokių galimybių, kurios peržengė visas proto ribas.


Atmintimi nesiskundžiu, maloniai nuraustu - kai pašnekovui primenu jo gyvenimo detales,kurias jis jau buvo užmiršęs.


Tačiau prisiminti visus reikalingų passwordų nesugebu. IT skyriaus pykčiui sukabinau savo slpatažodžius ant sienos viešai prieinamus, nes kiek suprantu mano teisės įėjus į naudojamą programą žalos tikria tiek neprdarys kiek pridaro neteisingas passwordo įvedimas ir naujo prašymas, laukimas ir vėl natūralus jo pametimas.


Bandžiau suskaičiuoti ir SAUGOMŲ objektų sąrašas ne toks didelis: įėjimas į laptopą, emailo programa, apskaitos valdymo programa, banko kortelės PIN kodas  (arba n kortelių kodai) , Kuro korteles PIN kodas, Internetinės bankininkystės sąskaitos slaptažodis, mob. telefono “piniginės” funkcija


Viskas dar būtų kaipir suvaldoma, bet :


1) slaptažodžių keitimo ciklai skirtingi, jie keičiasi ne vienu metu / kodainaudojami irgi skirtingu dažnumu - kartą per mėnesį arba kartą į savaitę.


2) Kai kurie Saugos lygiai neleidžia naudoti 5 paskutinių slpatažodžių ( man buvo užėjusi rimta kūrybinė KRIZĖ suratsi 6ąjį)


3) Neleidžia naudoti slaptažodyje pasikartojančių skaičiu ar simbolių ( tad logiškai susieti žodžius ir skaičius į seką laiko tėkmėje nebeįmanoma).


Tad nematau nieko juokingo kai policija pirštais bado - kad slaptažodžiai buvo surašyti ant popieriuko piniginėje.


Gal gali būti juokinga - kad raktas nuo durų su pinigais spynoje- bet gal galėtų koks išminčius išaiškinti kaip VISUS KODUS PRISIMINTI?


Atsakymo lengvo nebus - nes niekas nesuinteresuotas ,kad žmogus galėtų naudotis vieno rakto-kodo principu. Juk kol kas net MMS iš Nokia į Erikson-Sony negali persiųsti tai apie kažkokį kitą suderinimą nėra ko kalbėti.


Realiai pabandžius įvertinti kiek laiko reikia Kodams aststatyti,kuriuos labai lengva pamiršti tikria nesuvokiama tampa nauda.


 


 

Rodyk draugams