BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2008, Sausis

Naujas Anties Albumas 10 balų!!!!! Salin smetoninius vertinimus!!!!

 


Šiam straipsniukui gimti pagrindą davė neteisingas ANTIES naujo albumo recenzavimas - incognito asmens


(naudojančio nedemokratines tradicijas į LT nešusio Smetonos slapyvadį).


Gerbiamas pilieti po kauke, Antis nėra MANGO ir YVA melodingų priedainių atlikėja. Iš tavo vertinimo


6/10 matosi ,kad esi prodiuserių, gaminančių MINEDA'us, MANGO, YVA ir kitas šiukšles įkaitas.


Na gerai, kad yra prierašas alfa.lt - tas daug ką pasako, kad pvz. straipsnis yra (tikimybė) užsakytas norint “Antinams”


perduoti žinią,kad “patys leizdami albumus -  toli nenueisite”, juk matot kaip nepasisekė Hiperbolei, katedrai,


etc… 


Man šviečiasi,kad tamsta nesate ne tik Anties gerbėjas, bet ir bandote sukelti įspūdį,kad visa muzika LT turi būti,


kaip ”folkloru tapusi” NE TAU MARTYNAI. Štai ką davė Lietuvai M-1, radiocentras, Valinskius-lnk ir etc projektai, kai net muzikos “kritikas” suokia kartu su muzikos leidėjais ( LEIBLAIS a ne?)


Anties tikslas nėra dainuoti melodingus priedainius. Suprantu,kad tamsta p. “smetona jd” paskubomis perklausėte albumą ir neturėjote galimybės mėgautis klsusant albumą n kartų - kaip darau aš.  :)


Klausau albumo dainą “sustok akimirka žavinga - ateik pelene nelaiminga - ar būsi su manim laiminga…” su savo 3ų metų dukra ( pelenių fane) ir ji neleidžia prasukti šios dainos :)


Visi gabalai NEREALIAI NUOSTABŪS!!!!


 Buržujus (kur apdainuoti Lietuvos ryto sestadienio herojai pvz AMB etc), Mes rimti ( koketiškos ir nesušukuotos paliekamos JUMS!!!!! ir konservatoriai antinai yr ajau tik širdį :)))) , Senelis ( kai reikai visgi atsirinkti , kas yra gejus?) , Auksinis buda ( atsidęs Europos sostinėje), CV ( ZABULIS - superinis marketingo lonsultantas nesugebėjęs atsiųsti savo ID kortelių laiku …),i rkit kiti gabalai…


Trumpai tariant - smetona jd - šalin rankas nuo ANTIES!!!!!


Toliau ieskok priedainių!!!! YVA ,MANGO ir visi keliautojai į zhvaighzxdes tau padainuos Ne tau martynai koveriu ( ZAS'ai jau turbut ruosiasi TRIBUTE to Kernagis albumui irase Zemutiniu Piliu Sventes coveriu)…


Anciu dainos - 2007 - be kompromisu 10balu!!!!!!!!!!


Kaip džiaugėsi mano dūšia (nesugebu šito aprašyti, sorry)  išgirdusi anty kūčių išvakaėse( tikras kaledinis stebuklas) ir supratusi,kad rokas lietuvoje gyvas,ir liks gyvas visada nepriklausomai kokis etiketes lipdys alfa.lt ar kiti masines nuomones formuotojai….


P>S> apačioje smetonos jd nuomonė ( rekomenduoju NESKAITYTI!!!!)


Rodyk draugams

Internetines prekybos & marketingo ypaTUmai Lietuvoje

Internetine prekyba veikai ir lietuvoje!!!!


Geriausias irodymas mao bandymas isigyti Philips DVD irasinejanti grotuva DVDR 3595H. su 250GB atmintimi ir USB jungtimi.


Pradziai trumpas rinkos tyrimas.


Sanitex=NEriba.lt siulo3595h/58 uz 999 lt. Kas maziau? 


 


“vieninteliai ekspertai” siulo  prastesni modeli be HD jungties siuolaikiniams telikams toki pat modeli siulo BRANGIAU uz 1099 LT


3


 


 


BMS'ai? Kartelinis kainu sutarimas su Topo Centru?  Vieninteliai ekspertai-2? BRUNGIAU!!! 


Apsinuoginusiu merginu, diždžiausių laikraštukų ir DIDŽIAUSIO salono aCropolyje BALTISH šalyse savininkai ELektromarkt siulo identiska modeli 200LT BRANGIAU nei NEriba. 


Taigi Neriba visau saunuolia - kaina jau 100-200LT pigiau nei tradicines prekybos atstovai,o kas toliau?


O Toliau tradicinis lietuviškas marketingas su visišku nenoru naudotis internetinės prekybos teikiamais privalumais.


Internete vaiksciojantį pirkeją konsultuoja web'e geriau ar blogiau sukonstruota parduotuve. Pirkėjas labai įdėmiai, daug įdėmiau nei tradicinis pirkėjas bėgiojantis paskui “Experta”realioje parduotuveje, skaito visą info, lygina produktus, ieško geriausio sprendimo, vaikšto po skirtingus saitus lygina kainas etc etc etc.


Tad visa info apie darbo laika, pristatymo laika, nedarba - po Nauju pergerimoir etc -labai lengva sudeti i www ir pirkejas ta suzinojes “nsiparins” daugiau negu reiktu.


Taciau yra nenoras kaska daryti. Labai gera išvada buvo pateikta viename seminare apie Lietuvos internetą - jo nieks nežino ir nenori žinoti. Nežino reklamos agentūros ( tikra ne visos turi specus E-reklamai), nežino “useriai” ir “prouseriai” ( ar taip? Sauliau?:) ir consumeriai, nežino ir Pardavėjai selleriai.


Manau iki pat savo mirties galėsiu dalinti firminį patarimą web swetainems - užsirašykite savo DARBO LAIKĄ?!!!!


NEriba ne isimtis. SUSISIEKITE SU MUMIS. Būtinai! Bet 17:05 ragely kelia linksma nusiteikusi mergaitė prisistatanti jau NERIBA, bet Sanitex brendu. Tad kaip nenorėtum būti virtualus vistiek teks panaudoti TEO ryšį ieškant gyvybės šioje įstaigoje. 


Tai ar sunku panele Ausra is Marketing irasyti jusu darbo valandaS? Jus gal ackiju TEO'kome turite, kad klientams reikai naudoti telefona, kad sužinoti,kad patogiu metu apie 18,00 Jūs jau nebedirbate? 


Reklamine skrajutė apie be-NERIB-ines galimybes taippat yra yra kaskokiu kliedesiu atkartojimas.


Gaila neturiu originalios Neriba skrajutes ( gal žinote ka elgtis su žmona, kuri net paprašyta moklo tikslams reklamines skrajutesneišmesti, visgi išmeta tikėdamasi ,kad niekas nepsisimins) - tačiau joje maždaug teigta tokia mintis:


- DIDELĖ PARDUOTUVĖ - 3-5 val


- MAŽA PARDUOTUVĖ  - 1-2 val


-NERIBA.LT - 10 min


Cha cha Cha..


:)


:))


Kaip dar pavaizduoti  juoką?


Nesuvokiu ką Neriba supranta tose 10 minučių?


Man tai užtruko .. . Na pažiūrėkite patys.


Užsakymas išsiūstas be depresuotai (dėl netinkamsiparinktos C2H5OH formulės)  sutiktų naujų metų naktį ir gautas toks patvirtinimas: 


Sausio 2ą diena buvo tylu.


Sausio 3ią diena atejo toks paguodžiantis laiškas.Prekę gavau Sausio 5 dieną, patyręs vaikinas iš siuntos.lt murmėjo ,kad eis protestuoti prieš mažą algą, nes reik pildyti važtaraščius. JIs buvo teisus - garantinis talonas išrašytas Sausio 4 dieną. O jei ši diena bus KRITINĖ ir jos pritrūks grąžinti neveikaintį daiktą. Ar NERIBA pardavėjai nežinop ,kada bus pristatytas siuntinys???


Tai Gerbiama Aušra Jankauskaite, kur tos 10 min , pavirtusių į 5×24=116 val.


+ keleta GERŲ vakarų jūsų saite bandant suprasti ką gi jūs siūlote?


Ne tas marketingas ir ne ta idėja. Gal dėl to interneto ( o ką jau kalbėti apie internetinę prekybą) nežino niekas….


Ir ATSILIEPIMAI ( Bravo už tai kad necenzūruojate ir leidžiat susiformuoti nuomonę) sako panašiai: …. 


Tad reziumuojant perkantiems INTerNETu rekomenduoj apsiravuoti kantrybe (oi kokius štampus naudoju) ir susitaikyti su tuo kad Lietuvoje net geriausius pasiūlymus teikiantys pardavėjai nenori jums pagelbėti. Jūs patys turite sau padėti… Apssipreskite GERBIAMIEJI prisiekusieji,,,,


 


 


 

Rodyk draugams